Ne ju garantojmë këto përfitime
Kërkoni informacion
Blloko promovimin

VOLKSWAGEN T-Roc 2.0 TDI SCR 150 CV DSG R-Line

Data e regjistrimit të parë
I ri
Dietë
Nafte
Kilometra
I ri
Zhvendosje
1968 cm³ - 4 cilindra in linea
Fuqia
150 Cv / 110 Kw
Lloji i shkëmbimit
Automatike 7 Ingranazhet
Ngjyrë
Gri I metalizuar
Brendshme
Indi Antracit
Asnjë emision
Euro6.d tmp (2016/427) e seguenti - CO2 127 g/km (Të përziera)
Gjendja
E re në Promovim gati për dorëzim
Trupi i makinës
Automjete jashtë rrugës dhe SUV
Garancia
24 Muaj
Oferta N° 1138453
Specifikimi standard i automjetit * Të dhënat Quattroruote
 • Filtri i grimcave
 • Dritare të lyera pas
 • Çelës ingranazhi në lëkurë
 • Mbështetëset e kokës së përparme të rregullueshme
 • Predhat e pasqyrës së jashtme dhe dorezat e dyerve në ngjyrën e trupit
 • Sistemi mbrojtës proaktiv
 • Park Pilot - Sensorë parkimi para dhe mbrapa
 • Pedale në çelik të krehur
 • Mjetet në bord
 • Frena elektronike e parkimit me funksionin Auto-Hold
 • Trekëndësh paralajmërues
 • Binarët e kromit
 • Zbehje automatike e pasqyrës së brendshme me pamje të pasme
 • 2 Fole të përparme C-USB
 • Vrimat e pasme të ajrit
 • Drita paralajmëruese e rripit të sigurimit dhe sinjali akustik dhe posto. mos e fiksoni
 • 10.25 "Cockpit Digital Pro
 • Gati për We Connect dhe We Connect Plus
 • "Ready2Discover " radio me 8 '' ekran me prekje
 • 2 drita leximi para
 • 6 folës
 • Airbagët e shoferit dhe pasagjerit (ana e pasagjerit mund të çaktivizohet)
 • Dritare elektrike para dhe mbrapa
 • Dritat LED të pasme
 • Xhami i përparmë në xhami atermik
 • Gati për shërbimet online We Connect dhe We Connect Plus
 • Seti i Lëvizshmërisë së Gomave (kompleti i riparimit të gomave)
 • Karakteristikat specifike të R-Line
 • Vende komode para
 • Pasqyra mirësjellje të ndriçuara në vizoret e diellit
 • 2 x USB-C në pjesën e pasme të mbështetëses së krahut vetëm me funksionin e karikimit
 • Thirrje e urgjencës
 • Ndriçim anësor me projektor
 • Park Assist: Sistemi automatik i parkimit
 • Sistemi ISOFIX për ankorimin e sediljeve të fëmijëve në divanin e pasmë
 • Pasqyra me dyer me ngrohje, të rregullueshme elektrike dhe të palosshme
 • Dyshekë para dhe mbrapa
 • ACC - Kontrolli adaptiv i lundrimit "Ndalo dhe shko"
 • Rripat e sigurimit para dhe pas
 • Postë divani. nuk mund të ndahet, mbështetëse shpine e ndashme dhe e palosshme, mbështetëse krahu qendror
 • Ndihma për nisjen në kodër
 • Ndihma e dritës - Rregullimi automatik i rrezeve të gjata
 • Mbulesa e rregullueshme dhe e lëvizshme e dhomës së bagazhit
 • Përgatitja për navigatorin satelitor "Discover Media".
 • Timoni prej lëkure shumëfunksionale
 • Goma me rezistencë të ulët rrotullimi 215/55 R17
 • Gati për We Connect and We Connect Plus
 • Mbështetësja e pasagjerit e përparme plotësisht e palosshme
 • Parakolp R-Line
 • Tapiceri sedilje në pëlhurë
 • Kontrolli Elektronik i Stabilitetit (ESC) ABS, ASR, EDS, MSR dhe stabilizues. rimorkio
 • Pult dhe futje dekorative "Lava Stone Black "
 • Projeksion pasqyre LED
 • Mbrojtës takash me logon "R-Line ".
 • Ndriçim i bardhë LED i ambientit
 • Dritat e brendshme LED në hapësirën e këmbëve
 • Timoni sportiv prej lëkure shumëfunksionale me lopata në timon
 • Sirtar nën sediljen e përparme të djathtë
 • Airbagët me perde të përparme dhe të pasme dhe jastëkët e ajrit të pjesës së përparme
 • Ready for We Connect and We Connect Plus (3 vjet)
 • Doreza e levës së marsheve prej lëkure
 • Përgatitja për celular me Bluetooth
 • Shërbimet online Ready for We Connect and We Connect Plus (3 vjet)
 • Aplikacionet e Chrome në butonat e përparmë
 • 2 drita LED në pjesën e përparme të këmbës
 • Mbrojtësit e pragut të derës në ndarjet e derës
Opsionet dhe aksesorët në makinë
Opsionet dhe aksesorët Kodi Çmimi
Tech Pack Plus (Kontroll automatik i klimës me dy zona Climatronic,Fenerët IQ.Light LED Performance, "Nevada " 7Jx18 "Rrota aliazhi të zeza me sipërfaqe diamanti dhe goma 215/50) W21 1.590,00 €
"Misano " 8J x 19 "Rrota aliazhi të zeza me goma 225/40 (kombinimi WBP) PJJ 645,00 €
Rrota rezervë e vogël prej çeliku PRA 190,00 €
Kamera e kundërt "Pamja e pasme" KA1 410,00 €
Keyless - Sistemi i hapjes / mbylljes dhe fillimit pa çelës 4I3 480,00 €
Plus një sistem kundër vjedhjes WD1 440,00 €
Volkswagen Extra Time 2 vjet deri në 80,000 km EA5 440,00 €
Listë e re e çmimeve SCO -1.800,00 €
Bojë metalike Pyrit Silver me çati me kontrast të Zi pastel K2A1 850,00 €
Paketë e lehtë për hapje/mbyllje me sistem kundër vjedhjes Plus (Plus sistem kundër vjedhjes,Keyless - Sistemi i hapjes/mbylljes dhe nisjes pa çelës,Hapja e bagazhit nëpërmjet sensorit) PE2 1.100,00 €
Paketa e stilit të zi (Parmakë të zinj,Xhamat e pasmë të lyer,Qielli i zi,Inserte dekorative me shkëlqim të zi,Filma dekorativë në shtyllën C,Kapakët e pasqyrave të pamjes së pasme në të zezë,Korniza e dritares në të zezë,Mbulesa të dyerve anësore në të zezë,Prerje e zezë e tubit të bishtit,Rrota e zezë "Grange-Hill" aliazh 7J x 18, pn. 215/50) WBP 510,00 €
Të dhënat teknike
Motore
Mbingarkesa PO
Lloji i mbingarkesës turbocharger (hap i ndryshueshëm)
Zhvendosja në Cm3 1968
Fuqia maksimale në Kw 110
Fuqia maksimale në Cv 150
Fuqia maksimale në rpm 3500
Çift rrotullues maksimal në kg 36.7
Çift rrotullues maksimal në Nm 360
Çift rrotullues maksimal në rpm 1600
Numri i cilindrave 4
Rregullimi i cilindrit në linjë
Numri i valvulave për cilindër 4
Të katalizuar SI
Pajisje kundër ndotjes DPF + katalizator me dy drejtime
Fuqia fiskale CvF 20
Transmetim
Tërheqje para
Lloji i kutisë së shpejtësisë sekuenciale mekanike me funksionim të mundshëm automatik me kontroll elektronik
Nr. Ingranazhet 7
Trupi i makinës
Trupi i makinës Automjete jashtë rrugës dhe SUV
Nr. Vendet 5
Nr. Dyer 5
Kapaciteti i rezervuarit në litra 50
Kodi i miratimit
Përmasat
Gjatësia në cm 424.4
Gjerësia në cm 181.9
Lartësia në cm 158.4
Hapi në cm 260.3
Masa në kg 1455
Masë e ngarkuar plotësisht në Kg 0
Kapaciteti në kg 0
Masa tërheqëse në kg 1600
Kapaciteti i bagazhit vetëm në litra 445
Kapaciteti i bagazhit dhe sediljet e palosura në litra 900
Kapaciteti maksimal i trungut, i ngarkuar në çati, në litra 1290
Goma
Anteriori origjinalet 215/55 R17 V
Posteriori origjinalet 215/55 R17 V
Anteriori sipas dëshirës 01 215/50 R18 V
Posteriori sipas dëshirës 01 215/50 R18 V
Anteriori sipas dëshirës 02 255/40 R19 V
Posteriori sipas dëshirës 02 255/40 R19 V
Performanca
Shpejtësia maksimale në km / orë 205
Përshpejtimi nga 0 në 100 km / orë në sekonda 8.8
Raporti fuqi / masë në Kw / T 75.60
Konsumi dhe emetimet
Konsumi urban L / 100km 4.9
Konsumi urban km / L 20.41
Konsumi ekstra-urban L / 100km 3.8
Konsumi ekstra-urban km / L 26.32
Konsumi i përzier L / 100km 4.2
Konsumi i përzier km / L 23.81
Emetimet urbane të CO2 në g / km 130
Emetimet e CO2 jashtë-urbane në g / km 99
Emetimet e përziera të CO2 në g / km 110
WLTP - Emetimet minimale dhe maksimale të CO2 të kombinuara në g/km 127 / 137
Rregulloret ekologjike kundër ndotjes Euro6.d tmp (2016/427) e seguenti
Shënimet dhe Koha e Dorëzimit

Dorëzimi i menjëhershëm, ju presim ta provoni së bashku!


Ejani dhe provojeni në shitësin tonë!


FOTO: Fotot në makinat e reja mund të jenë nga repertori, mos hezitoni të na kontaktoni! MENJËHERË DO JU DËRGOJMË FOTO REALTE me Email ose WhatsApp! Jemi në dispozicionin tuaj të plotë për çdo dyshim apo nevojë!


MAKINA TREGTARE: Keni një makinë për ta ndërruar? Me ne ju mund të bëni një vlerësim nga komoditeti i shtëpisë tuaj! Na kontaktoni me të gjitha detajet e makinës suaj për t'u tregtuar!


FINANCIM-LIZING-SIGURIM: Ne kemi një sistem të brendshëm brokerimi Financiar / Leasing & Sigurime me qëllim që t'ju ofrojmë zgjidhjen më të mirë të mundshme të përshtatur për nevojat tuaja!
 
Ne mund t'ju ofrojmë zgjidhje gjithëpërfshirëse pa asnjë paradhënie që përfshijnë garanci shtesë si Vjedhja + Zjarri + Grabitja + Vandalizmi + Ngjarjet atmosferike + Kristalet si dhe Zgjatja qetësuese e Garancisë në makinë!
 
Ne kemi zgjidhje të dizajnuara posaçërisht për punonjësit që gëzojnë një pagë fikse mujore të sigurt dhe të garantuar; me Mini-Rate e llogaritur në bazë të pagës suaj mujore, në mënyrë që blerja e makinës të jetë një përvojë e këndshme dhe jo një angazhim që kërkon sakrifica!
 
Zgjidhje të tjera për klientët e biznesit që duhet të ndërrojnë makinën çdo 2/3/4 vjet, me Mini-Rate dhe vlerë të garantuar në të ardhmen, në këtë mënyrë do të keni të gjitha avantazhet e një kostoje të caktuar mujore të kombinuara me zbritjen e makinës!

Veprimet promovuese të Volkswagen janë të vlefshme për kontrata brenda muajit shtator me kufizime të dorëzimit dhe regjistrimit deri më 30/06/2022Duke kontrolluar vazhdimisht cilësinë e informacionit të raportuar; lista e veçorive, pajisjet standarde dhe të dhënat teknike mund të mos përditësohen gjithmonë. Prodhuesit, si pjesë e përmirësimit të vazhdueshëm të produktit, rezervojnë të drejtën të bëjnë ndryshime teknike, estetike ose çdo lloj tjetër në çdo kohë pa njoftim paraprak.

Ky dokument është pronë e Euro Target srl dhe përmban informacione konfidenciale të destinuara ekskluzivisht për përdoruesit e faqes ose marrësin e konfigurimit.

Kushtet ekonomike (Zbritje, Bonuse, Shpërblime, etj...) përshkruhen qartë në përshkrimin "Çmimi llogaritet me kushtet e mëposhtme" në fushën "Çmimi ynë" si dhe në printimin e ofertës.

Ndalohet përdorimi, shpërndarja ose riprodhimi nga çdo person tjetër. Çdo përdorim i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj oferte përbën shkelje, me përjashtim të një shkeljeje më të rëndë, dhe e ekspozon personin përgjegjës ndaj pasojave relative.


*** Fushatat e zbritjeve i referohen makinave të reja të porositura tashmë, për t'u kombinuar (disa nga këto makina sipas rendit mund të modifikohen ende duke shtuar ndonjë opsion). ***


L'extrabonus è valido soltanto in caso di Immatricolazione precedente al 31/03/2024


Zgjidhje Afatgjatë e Qiradhënies VOLKSWAGEN T-Roc, Qiradhënie, Financim Standard, Financim me këst përfundimtar Maxi

Jepni me qira makinën tuaj të re me Zgjidhjen Qira Afatgjatë VOLKSWAGEN T-Roc

Çfarë përfshin tarifa mujore:

 • Matrikullimi.
 • Takse pronesie.
 • Asistencë 24/7 në rrugë.
 • Mirëmbajtje e zakonshme dhe jashtëzakonisht e zakonshme.
 • Sigurimi RCA
 • Ndihmë telematike
 • Goma
 • Automjet zëvendësues
Blini me Lizingu ose Financimi
Euro Target ofron zgjidhjen më të mirë financiare për kompanitë, profesionistët e pavarur dhe individët.
Kërkoni planin tuaj të dedikuar financiar, një departament i tërë do t'ju mbështesë në zgjedhjen më të mirë midis:

 • Financimi standard
 • Financimi me këstin përfundimtar Maxi
 • Dhënia me qira
Dhe pas blerjes
IPT 502,00 €
Vula 296,70 €

Zgjatja e garancisë

Asistencë dhe mbështetje nga ata që e njohin makinën tuaj më mirë: rezultati është që teknikët tanë të dinë se si funksionon gjithçka dhe mund t'ju ndihmojnë të zgjidhni shumicën e problemeve me një ndërhyrje të vetme.

Përparësitë e "Zgjatjes së Garancisë" i shtohen garancisë ligjore të parashikuar nga legjislacioni italian dhe ju ndihmojnë të mbani një nga pasuritë tuaja më të rëndësishme në gjendje të shkëlqyer.

 

Vjedhja dhe Zjarri

Nuk është një sigurim i thjeshtë, por një garanci që udhëton së bashku me makinën tuaj të re për t’ju mbrojtur nga ngjarjet e jashtme, kështu që ju do të mbroheni nga ajo që mund t’i ndodhë makinës nga Garancia tradicionale, ndërsa nga ajo që mund t’i ndodhë makinës nga kjo Garanci ekskluzive Më tej! dhe e gjithë kjo me një ÇMIM SUPER!

Sigurimi i përgjegjësisë nga makina

Me ne mund të merrni një kuotë nga kompanitë më të mira të sigurimeve në treg, për të qenë në gjendje të bëni një kuotë ju vetëm duhet të keni një kopje të certifikatës tuaj të rrezikut dhe të dhënave tuaja personale.

 

Vetëm Drive

Mirëmbajtja e makinës tuaj me një kosto të paracaktuar, transparente dhe konstante me kalimin e kohës, për të harruar shpenzimet e papritura dhe ngjarjet e papritura!

Formula Only Drive e Euro Target ju lejon të shijoni makinën tuaj në mënyrë paqësore, pa pasur nevojë të shqetësoheni për mirëmbajtjen, afatet, kuponët, pullat dhe rishikimet dhe ngjarjet e papritura që mund të ndodhin gjithmonë.

Thjesht duhet të vozisni, ne do të kujdesemi për pjesën tjetër.

 

VOLKSWAGEN
VOLKSWAGEN
T-Roc, 2.0 TDI SCR 150 CV DSG R-Line
Viti, Fuqia, Km
I ri, Nafte, I ri,
Kërkoni informacion
Blloko promovimin
VOLKSWAGEN
VOLKSWAGEN
Kërkoni për makinën tuaj
Shikoni të gjitha makinat
SHTABI
Tregtar
Via Provinciale Bologna, 9
40066 Pieve di Cento (BO) ITALY
PUNORE
Kuponë, mirëmbajtje, shërbim gomash
Via dei Carpentieri, 1
40050 Castello d'Argile (BO) ITALY
EUROPARK
Via Landi, 1
40066 Pieve di Cento (BO) ITALY